Gizlilik Politikası

Veri Gizliliği

Size Ait Verileri Hangi Amaçlarla Kullanıyoruz?

https://www.solariscosmetics.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim,soyisim, tc, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir.

Kişisel Verilerinizi Kimlerle ve Ne Şekilde Paylaşıyoruz?

Solariscosmetics; üyelik formlarından topladığı bilgileri, tarafınızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Solariscosmetics veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Solariscosmetics ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

https://www.solariscosmetics.com veri tabanında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgılanması gibi çalışmalarında sadece https://www.solariscosmetics.com bünyesinde kullanılmaktadır. Bunun dışında https://www.solariscosmetics.com; tarafınızca siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra tarafınızca güncellenen adres, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileriniz üzerinden e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla tarafınıza ulaşma hakkı bulunmaktadır. Tarafınızca, işbu gizlilik bildirgesini ve üyelik sözleşmesini kabul etmekle aksine bir yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe Solariscosmetics tarafınıza yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektesiniz.

Güvenlik

https://www.solariscosmetics.com veri transferinde güvenlik için 256 bitlik standard ssl şifreleme protokolünü kullanmaktadır.  https://www.solariscosmetics.com’ da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Girdiğiniz tüm kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü 256 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir.

SSL nedir?

SSL ( Secure Sockets Layer) web sunucusu ve tarayıcı arasında şifreli bir bağlantı kurmak için kullanılan standart güvenlik teknolojisidir.SSL sertifikası, web sunucusu ve tarayıcı arasında geçen tüm verileri özel ve ayrılmaz kalmasını sağlar.Çevrimiçi bir mağazan alışveriş yaptığınız anda işlem yaptığınız eğer eticaret sitesi SSL Sertifikası ile korunuyorsa kredi kartı bilgileriniz güvendedir diyebiliriz.